LPG PRE NOVÚ ŠKODU FABIA III

LPG PRE NOVÚ ŠKODU FABIA III

Ušetrite si starosti s financovaním pohonných hmôt a údržbou motora. Prejdite s vaším autom na moderný spôsob tankovania a využívajte všetky výhody s ekonomickým a ekologickým pohonom LPG. Liquefied Petroleum Gas, skvapalnený ropný plyn je šetrný nielen k vášmu rozpočtu a zdraviu, ale aj k celému životnému prostrediu.

Systém LPG produkuje menej CO₂ a až o 80 % menej smogu, pričom zabezpečuje lepší chod vozidla s kvalitnejším spaľovaním aj výrazne nižšou hlučnosťou. Okrem toho predlžuje životnosť motora a oleja a oproti klasickému benzínovému pohonu spĺňa aj vyšší bezpečnostný štandard. V porovnaní s benzínom tak vďaka LPG systému ušetríte viac ako 50 % financií a navyše predĺžite dojazd auta na jedno natankovanie.

Ešte váhate? Prestavba nového alebo jazdeného vozidla na LPG pohon nie je náročná technicky ani finančne a môže byť hotová už za 1 deň. LEGAS AUTO je jediný autoservis na Slovensku, ktorý okrem všetkých značiek áut zabezpečuje montáž LPG systému aj pre nový typ Škody Fabia. Za skvelú cenu a so zápisom zdarma. Príďte sa presvedčiť k nám.


Napíšte nám

Poradíme vám? Zavolajte nám

PO-PI: 8:00 - 17:00